خرید دستگاه لاغری RF کویتیشن

خرید دستگاه لاغری ار اف کویتیشن

ار اف کویتیشن چیست و عملکرد آن چگونه است؟

دستگاه RF کویتیشن، از چهار تکنولوژی لیپولیزر، RF مولتی پولار (تریپولار)، cavitation و RF وکیوم برای زیبایی و درمان استفاده می کند. هر کدام از این ها کاربرد های مخصوص به خود را دارند که در زیر آن ها را معرفی کرده ایم.

عملکرد لیپولیزر دستگاه RF CAVITATION

این تکنولوژی با عنوان لیپوساکشن غیر جراحی شناخته می شود و در واقع در این فناوری تجزیه چربی ها اتفاق می افتد. لیزر به لایه چربی نفوذ می کند و باعث ایجاد چربی از سلول های چربی به بافت بینابینی می شود. در آن جا به طور طبیعی توسط بدن از بین می روند. از لیپو لیزر می توان برای نواحی خط کمر، شکم، پشت، باسن، ران، بازو و زیر بغل استفاده کرد. هر جلسه درمانی بسته به نوع ناحیه تحت درمان به مدت 10 دقیقه طول می کشد. توصیه می شود به مدت 8 الی 10 هفته، هفته ای یکبار این عمل را تکرار کنید.

عملکرد RF مولتی پلار و تریپولار در ار اف کویتیشن

آر اف مولتی پولار می تواند به طور همزمان فیبرهای کلاژن را منقبض کرده، بازسازی کلاژن را تحریک و به پوست و لایه چربی زیر پوستی گرما وارد کند. همچنین می تواند به سفت شدن پوست، از بین بردن چین و چروک، کاهش چربی و کانتورینگ بدن کمک کند. آر اف تریپولار نیز برای نواحی صورت و چشم کاربرد دارد.

عملکرد آر اف وکیوم در ار اف CAVITATION

آر اف وکیوم با استفاده از نوعی حلقه مشبک و ترکیب فرکانس رادیویی و تکنیک فشار منفی خلا، انرژی گرمایی زیستی با فرکانس بالا تولید می کند. بنابراین، می تواند باعث افزایش دما در داخل بافت و تجزیه عمیق بافت چربی بدن شود. در نتیجه سبب بازسازی و ترکیب مجدد کلاژن و نازک شدن پوست می شود.

نحوه عملکرد دستگاه آر اف کویتیشن

این دستگاه امواج صوتی با انرژی 40 کیلوهرتزی به بدن انسان منتقل می کند و سلول های چربی را به شدت تحت تأثیر قرار داده و باعث ایجاد اصطکاک بین سلول های چربی می شود. این فرآیند سبب مصرف کالری و رطوبت در سلول های چربی شود و اندازه سلول های چربی را کاهش دهد. علاوه بر این، ارتعاش موج صوتی باعث ضربه شدید به سلول های چربی و منفجر شدن سریع آن ها می شود. همچنین میزان سلول های چربی را کاهش داده و در نتیجه در از بین بردن چربی موثر است.

بستن
مقایسه