آشنایی با دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023:

برای خلاص شدن از شر موهای زاید روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از آن ها، لیزر دائمی موهای زاید است. شما میتوانید با دستگاه‌های تخصصی و خانگی این کار را انجام دهید.

اما دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 یکی از قدرتمندترین دستگاه‌های لیزر موهای زاید در ایران است که مزیت های دارد.

این روز ها افراد زیادی که شرایط و توانایی لیزر کردن موهای زاید خود را دارند، بعد از تحقیقات لازم مرکزی را پیدا میکنند که از دستگاهی با تاثیرگذاری بالا استفاده می‌کنند تا با صرف کمترین هزینه و زمان، بیشترین نتیجه را بگیرند. اما بسیاری از افراد بر این معتقدند که افراد که پوست تیره یا موهای بور قادر به انجام لیزر نیستند و نتیجه مورد نظرشان حاصل نمیشود.

اما دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 به دلیل وجود سه طول موج مختلف،قادر خواهد بود که نیازهای هر انسانی را با هر رنگ پوست و جنس مویی که داشته باشد را برطرف کند و نگرانی‌ها را از بین ببرد.

اشنایدر مدل‌های مختلفی دارد که در بازار ایران به مدل‌های 2020، 2021 ، 2022 و 2023 معروف هستند. نام دیگر مدل 2023، اشنایدر پلاس است. شرکت تجهیز گستر نمایندگی انحصاری دستگاه اشنایدر در ایران و شیراز است.

یکی دیگر از مسایلی که باعث میشود افراد در انجام لیزر مردد شوند، درد داشتن آن است. دستگاه اشنایدر پلاس با ژل بوده و استفاده از آن درد نداد.

بهترین لیزر برای موهای کرکی

ویژگی‌های دستگاه لیزر موهای زاید اشنایدر

    • این دستگاه دارای قدرت 1200 وات می باشد.
    •  
  • داشتن سه طول موج که سبب می‌شود که مراجعه کنندگان با هر رنگ پوست و جنس مویی بتوانند عمل لیزر موهای زاید را پس از دریافت راهنمایی های لازم انجام دهند.
  • این سه طول موج، اندیاگ با طول موج 1064 نانومتر، دایود با طول موج 808+ نانومتر و الکساندرایت با طول موج 755+ می باشند.
  • همچنین جهت استفاده بهتر در نقاط مختلف بدن، دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 دارای سه اسپات سایز متفاوت برای استفاده در نقاط مختلف بدن از جمله ، صورت و نقاط حساس است.
  • این دستگاه قادر است تا حداکثر 110 ژول در هر سانتی متر مربع را روی پوست اعمال کند که نتیجه‌‌ی مناسبی را در طول زمان کم برای مراجعه کنندگان حاصل می نماید. این ویژگی باعث صرفه‌ جویی در هزینه‌ها و زمان هم می‌شود.
  • یکی دیگر از مزایای دستگاه لیزر موهای زاید اشنایدر پلاس، توانایی ذخیره مراحل انجام شده برای حداکثر 300000 مراجعه‌کننده است. این ویژگی از هدر رفتن زمان جلوگیری می کند و مراحل آماده‌ سازی جلسه ها را تسریع می‌بخشد. این دستگاه با تحلیل و بررسی اطلاعات می‌تواند شرایط مناسب را برای مراجعه کننده پیش‌بینی کند.
حتما بخوانید:  انواع روش های جوانسازی پوست

طول موج الکساندرایت دستگاه لیزر موهای زاید اشنایدر پلاس:

میتوان گفت که این طول موج برای همه انواع مو قابل استفاده می باشد.نور لیزر الکساندرایت با طول موج ثابت 1064 نانومتر به پوست نفوذ می‌کند. نور از طریق ملانین موجود در ریشه مو جذب می‌ شود. زمانی که انرژی حرارتی به فولیکول مومیرسد به آن آسیب می‌رساند و مانع رشد مجدد آن میشود.

طول موج دایود در دستگاه اشنایدر پلاس:

در این روز ها از دستگاه‌ های لیزری که دارای طول موج دایود هستند، بیشتر استفاده می‌شود. پالس‌های نور به ریشه و فولیکول مو می‌رسند و طول موج‌ 808 نانومتری برای از بین بردن موهای زاید در انواع پوست با رنگ‌ های مختلف استفاده می‌شود.

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023، همانطور که در این مقاله گفتیم، از لیزر برای از بین بردن دائمی موهای زاید استفاده می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما:

شماره همراه :  09378111325

تلفن تماس : 07132344992

آدرس: استان: فارس، شهرستان : شیراز، بخش : مرکزی، شهر: شیراز، محله: سی متری، خیابان مشیرغربی، خیابان شوریده شیرازی، پلاک: 0.0، طبقه: 1، واحد: 1،

آدرس وبسایت ما:

کلیک کنید

اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه