معرفی دستگاه لیزر مو های زائد اشنایدر پلاس 2023

دستگاه لیزر اشنایدر از سال 2020 توسط تجهیز گستر لیزر وارد ایران شده و در مدل های 2020، 2021، 2022 و 2023 عرضه شده است که مدل 2023 جدید ترین مدل دستگاه اشنایدر پلاس یا schneider plus می باشد.

دستگاه لیزر اشنایدر دارای سه طول موج: الکساندرایت 755nm + دایود 808nm + اندیاگ 1064nm است. ️️با استفاده از این لیزر سه طول موج، مراجعه کننده با هر رنگ و تایپ پوستی به نتیجه می رسد.

ماکزیمم انرژی این دستگاه تا 110j/cm2 است که این مقدار انرژی تضمینی برای جوابدهی در کمترین زمان می باشد. 

در مدل اشنایدر پلاس سه اسپاتسایز جدید به هندپیس دستگاه اضافه شده است. (اسپاتسایز مخصوص بدن، اسپات سایز مخصوص صورت و استاپ سایز مخصوص نواحی حساس)

کولینگ این دستگاه فوق العاده قوی بوده، همین عامل کافی است تا طول عمر لیزربار این دستگاه تا دو برابر بیشتر از دستگاه های مشابه باشد. علاوه بر این به واسطه همین کولینگ قدرتمند دمای سری هندپیس تا منفی 25 درجه پایین می آید که باعث می شود مراجعه کننده در طول لیزر، درد و یا سوزش حاصل از نفوذ اشعه لیزر را حس نکند و عملا لیزر اشنایدر یک دستگاه بدون درد است.

لیزر اشنایدر دارای استبلایزر داخلی و یکسو کننده جریان برق است که باعث می شود افزایش و یا کاهش ولتاژ ورودی و یا قطع ناگهانی برق به دستگاه آسیبی وارد نکند.

قابلیت ذخیره پرونده تمامی مشتریان در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس به اپراتور لیزر کمک میکند تا اطلاعات مراجعه کنندگان خود را برای هر جلسه لیزر ذخیره نماید تا با استفاده از این اطلاعات، مشتری خود را به بهترین نتیجه برساند. 

تاثیر گذاری این دستگاه به قدری بوده که عمده مراجعه کنندگان فقط با 4 الی 6 جلسه به جوابدهی کامل می رسد. این مورد از بازخورد های مثبت کلینیک های زیبایی در سراسر کشور می باشد.

24 ماه وارانتی (گارانتی تعویض قطعات) دستگاه بدون قید و شرط به شما قوت قلبی برای استفاده بدون دغدغه از دستگاه را می دهد.

6 ماه گارانتی طلایی عودت دستگاه ( در صورت عدم رضایت از جوابدهی دستگاه) در خرید دستگاهی با گارانتی طلایی عودت هیچ ریسکی وجود ندارد. 

ارائه دهنده متعهد به ارائه خدمات پس از فروش ظرف مدت 48 ساعت می باشد. 

حداقل 10سال خدمات پس از فروش؛ 10سال تضمین ۱۰۰ درصد 

حال که در ابتدای این صفحه با دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر اشنا شدیم برای درک بهتر کارایی و کیفیت این دستگاه بد نیست اطلاعاتی را در مورد نحوه عملکرد دستگاه های لیزر داشته باشیم

لیزر چگونه باعث حذف موهای زائد می شود؟

روش لیزر در واقع روشی است که در آن با استفاده از نور لیزر، فولیکول مو را از بین می برند تا پوستی صاف و بی مو حاصل شود.

به بیان دقیق تر اشعه لیزر به سطح پوست تابانده می شود در این شرایط رنگدانه ملانین، انرژی لیزر را جذب کرده و آن را از سطح پوست به عمق 2 تا 3 میلیمتری پوست می رساند، جایی که سلول های تولید کننده مو  قرار گرفته اند و باعث تخریب این سلول ها می شود.

نظر متخصص زیبایی در مورد دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر پلاس

قدرت لیزرهای سه طول موج اشنایدر در رفع موهای زائد

پلتفرم لیزر موهای زائد اشنایدر پلاس به عنوان یک تکنولوژی تکامل یافته، امکان بکارگیری هر 3 طول موج را در طول درمان دارا می باشد، از مزایای این تکنولوژی دستیابی به نتایج عالی با توجه به عملکرد منحصر به فرد هر طول موج می باشد.

پلتفرم لیزر سه طول موجه اشنایدر ابتکاری خلاقانه می باشد که با ترکیب سه طول موج الکساندرایت، دایود و اندیگ همزمان عمق بافت های مختلف و همچنین ساختارهای آناتومیکی موجود در فولیکول مو را هدف قرار می دهد.

🔰عملا بدون درد است
🔰قابلیت بکارگیری در انواع پوست (حتی پوست برنزه)
🔰3 طول موج ترکیبی که طیف درمان بهینه را پوشش می دهد.
🔰دارای ایمنی اثبات شده و دارای استاندارد طلایی در لیزرموهای زائد.

بررسی دقیق تر دستگاه لیزر اشنایدر 2023

طول موج کاری دستگاه لیزر اشنایدر 

دستگاه های لیزر با تابش نور لیزر با طول موج مشخصی باعث از بین رفتن موهای زائد می شوند و جالب است بدانید که اولین دستگاه های لیزری که به بازار آمدند داستگاه هایی بودند که نور با طول موج 808 نانومتر را بکار می گرفتند که به این طول موج ها، طول موج دایود می گفتند و به همین دلیل  این دستگاه ها را دستگاه های لیزر دایود نامیدند.

رفته رفته دستگاه های لیزر ارتقاء پیدا کردند و از طول موج الکساندرایت 755 نانومتر هم برای حذف موهای زائد در کنار طول موج دایود استفاده شد که این دستگاه ها، به دستگاه های لیزر موهای زائد الکس دایود معروف شدند.

امروزه دستگاه های اشنایدر با جدید ترین تلنولوژی روز دنیا برای حذف مو های زائد از سه طول موج الکس، دایود و اندیگ استفاده می کنند که باعث جوابدهی دستگاه در کمترین زمان ممکن برای هر نوع پوستی با ضخامت و رنگ متفاوت می شود.

لیزر اشنایدر پلاس 2023
دستگاه لیزر اشنایدر پلاس با رنگ مشکی

چگونه از سه طول موج بودن دستگاه های لیزر اطمینان حاصل کنیم؟

سه طول موج بودن دستگاه لیزر یک آپشن بسیار مهم است و بسیاری از شرکت ها برخلاف واقعیت ادعای سه طول موج بودن دستگاه لیزر خود را دارند.

پس به عنوان یک خریدار یا فعال در این صنعت باید تا حدودی توانایی تشخیص این مورد را داشته باشیم.

از همین رو در یک مقاله کوتاه به تشریح دستگاه لیزر با 3 طول موج الکس، دایود و اندیگ و اثبات عملکرد دستگاه لیزر سه طول موج استاندارد و اثرگذاری فوق العاده دستگاه لیزر اشنایدر پلاس می پردازیم.

 

توان خروجی در دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر 2023

دستگاه لیزر اشنایدر المان

یکی از مهم ترین فاکتور های خرید دستگاه لیزر مو که در جوابدهی و قدرت دستگاه موثر است، توان خروجی دستگاه لیزر می باشد. اما جزئیات توان خروجی دستگاه های لیزر چیست؟

برای درک بهتر موضوع باید بدانید که در یک دستگاه لیزر منظور از توان خروجی، توان خروجی لیزربار است. در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس توان خروجی 1200 وات واقعی است. توان خروجی 1200 وات به گفته شرکت های مطرح تولید کننده، استاندارد ترین توان خروجی برای لیزربار جهت حذف موهای زائد می باشد.

لازم به ذکر است که اگر چه بعضی از شرکت ها ادعای ارائه دستگاه های لیزر با توان خروجی غیرعرف مثل 1800 وات یا بالاتر را دارند ولی در عمل این دستگاه ها دارای توان خروجی 600 ، 800 تا 1000 وات می باشند و از این رو می توان گفت دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر 2022 و 2023 یکی از قوی ترین دستگاه های لیزر موهای زائد در بازار ایران می باشد.

لیزر بار دستگاه لیزر اشنایدر 2023

یکی از مهم ترین نقاط قوت دستگاه لیزر اشنایدر، لیزربار قدرتمند این دستگاه المانی است.
لیزر بار دستگاه اشنایدر ساخت شرکت کوهرنت (coherent) آمریکا است که بهترین شرکت تولید کننده لیزر بار در دنیا می باشد.
لیزر بار دستگاه اشنایدر از 12 پارت 100 واتی تولید شده است.
لیزر بار کوهرنت دستگاه اشنایدر پلاس

امکانات جالب در دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر

در این دستگاه امکانات جالب و موثری وجود دارد. یکی از قابلیت های جالب این دستگاه قابلیت عیب یابی هوشمند است که با کمک این آپشن، هنگام بروز کوچکترین مشکلی در عملکرد سیستم سریعا به صورت آلارم به اپراتور اطلاع داده می شود تا در سریع ترین زمان ممکن ایراد مورد نظر برطرف گردد.

از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه لیزر می توان به سیستم کولینگ هوشمند که دمای سر هندپیس را تا منفی 25 درجه خنک می کند و باعث عدم احساس درد توسط مراجعه کننده می شود.

در این دستگاه همچنین سنسور هایی جهت مدیریت و کنترل بهتر دستگاه کارگذاشته شده است از جمله سنسور دما و غلظت، سنسور دبی آب، سنسور سطح آب و …

از دیگر نقاط قوت این دستگاه لیزر آلمانی می توان به استفاده از پروب های مختلف برای هندپیس با اسپات سایز متفاوت اشاره کرد که نمونه آن را در دستگاه های دیگر پیدا نمی کنید.

آشنایی بیشتر با هندپس دستگاه اشنایدر و اشنایدر پلاس و تفاوت آن ها 

یکی از عوامل تاثیر گذار در کولینگ بسیار قدرتمند دستگاه، استفاده از پمپ های براشلس (brushless) در سیستم چرخش آب می باشد.

سیستم گردش آب در دستگاه اشنایدر پلاس با کمک حسگر های مختلف، به صورت هوشمند عمل می کند و در صورت مسدود شدن مسیر آب دستور خاموش نمودن پمپ ها صادر می شود و یکی از دلایل دوام نسبتا بالای دستگاه لیزر اشنایدر همین آپشن های این چنینی است.

آیا امکان خرید دستگاه لیزر اشنایدر به صورت اقساط بلند مدت وجود دارد؟

بله؛ برای تسهیل شرایط خرید دستگاه لیزر اشنایدر 2023 و بهرمندی از کیفیت بالای دستگاه، شرایطی در نظر گرفته شده تا خریداران عزیز بتوانند به راحتی و بدون متحمل شدن هزینه بالا در همان ابتدای کار دستگاه را خریداری نمایند.

شرایط پرداخت چگونه است؟

چنانچه خریدار محترم قصد خرید دستگاه را به صورت اقساطی داشته باشد. 50 تا 60 درصد قیمت دستگاه به صورت پیش پرداخت و مابقی را در اقساط 14 تا 16 ماهه پرداخت می نماید.

لازم به ذکر است که اقساط بدون بهره می باشد و هیچ گونه سودی بخاطر خرید اقساطی پرداخت نمی کنید.

چنانچه خریدار محترم مایل به پرداخت هزینه دستگاه به صورت نقد باشد از طرف ما تخفیف قابل ملاحظه ای دریافت خواهد کرد.

نظرات مشتریان ما

جعبه گشایی و تحویل دستگاه اشنایدر پلاس به مشتریان عزیز

در این ویدیو مشاهده می کنید که پس از جعبه گشایی دستگاه لیزر اشنایدر پلاس همکاران ما با صبر و شکیبایی تمام امکانات دستگاه را به مشتریان عزیزمان توضیح می دهند تا مشتریان بتوانند به صورت عملی به بهترین نحو و با بالاترین بازدهی با دستگاه کار کنند.

پس از تحویل دستگاه با استفاده از آموزش هایی که از همکاران ما دریافت می نمایید می توانید کار لیزر موهای زائد را به صورت حرفه ای شروع کنید.

با خرید دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر، علاوه بر بکارگیری بالاترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیا در حذف موهای زائد، رضایت مشتریان را تنها با 4 جلسه جلب می کند. 

در کنار همه این مزایا می توانید از پشتیبانی تجهیز گستر لیزر برای همیشه بهرمند شوید و اطمینان داشته باشید که حتی با بروز کوچکترین مشکلی در عملکرد دستگاه، ما در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه را رفع می نمایییم تا با خیال راحت فقط به جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریانتان فکر کنید.

دستگاه اشنایدر پلاس 2023 اورجینال بخرید

با توجه به شهرت دستگاه لیزر اشنایدر پلاس در ایران و جوابدهی تضمینی این دستگاه، بعضی از شرکت های سودجو اقدام به ارائه دستگاه لیزر فیک به نام اشنایدر پلاس کرده اند.

دستگاه های لیزر اشنایدر اورجینال را تنها از تجهیز گستر لیزر؛ در ایران تهیه نمایید.

برای ارتباط با ما می توانید به پشتیبانی با شماره موبایل (09170091842 آقای قشقایی) در ارتباط باشید.

در این ویدیو به  چند راه تشخص دستگاه اشنایدر پلاس اورجینال اشاره شده است.

همین الان مشاوره بگیرید

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه لیزر اشنایدر پلاس 2023 با ما تماس بگیرید قطعا شما رو برای داشتن بهترین انتخاب راهنمایی می کنیم.
مشاور خرید

مزایای خرید از دستگاه لیزر اشنایدر از ما

تحویل سریع دستگاه

تحویل سریع دستگاه لیزر از اولویت های اصلی تجهیز گستر لیزر می باشد.

کیفیت بسیار بالا

کیفیت بالای تجهیزات همواره اولین اولویت ما در تجهیز گستر می باشد.

گارانتی 24 ماهه

طی قرارداد رسمی گارانتی 24 ماهه به خریداران محصولات ما تعهد می گردد.

قیمت مناسب

همواره تلاش ما ارائه بهترین قیمت در کنار بهترین کیفیت بوده است.

بستن
مقایسه