درباره ما

شرکت تجهیز گستر لیزر با بیش از 12 سال تجربه موفق، کار خود را با تعمیرات تخصصی دستگاه های پزشکی آغاز نمود. تیم فنی تجهیز گستر با گذراندن دوره های بین المللی توانست دانش و تخصص خود را دز زمینه لوازم و دستگاه های پزشکی ارتقا دهد و به یکی از شرکت های معتمد جامعه پزشکی کشور تبدیل شود. در سال ها اخیر عمده تمرکز فعالیت این شرکت بر روی تجهیزات کلینیک های زیبایی از جمله دستگاه های لیزر موهای زائد، دستگاه های لیفت و جوانساز، پاک کننده تاتو و دستگاه های لاغری و … بوده است.

 به واسطه خوشنامی و تخصص این شرکت و همچنین به پشتوانه نمایندگی های فعال در کلان شهر های ایران، شرکت تجهیز گستر توانسته است اعتماد شرکت های مطرح تولید کننده تجهیزات پزشکی را جهت اخذ نمایندگی در ایران، به خود جلب نموده و دستگاه های معتبر و بروز دنیا را به ایران وارد و عرضه نماید.

امروزه شرکت تجهیز گستر لیزر به پشتوانه تجربه بالا و تجهیز بیش از هزار کلینیک در کشور به شرکتی خوشنام و متعهد جهت خرید و دریافت خدمات از سوی کلینیک ها و مطب های زیبایی تبدیل شده است.

برای خرید تجهیزات لیزر و زیبایی با مشاوران ما مشورت کنید تا در تصمیم گیری با چالش های زیادی روبرو نشوید و بتوانید بهترین و بهینه ترین انتخاب را داشته باشید.

ارتباط با پشتیبانی شرکت تجهیز گستر لیزر

شماره تماس : 09394703112

آدرس: شیراز، ابتدای معدل شرقی، ساختمان 110، طبقه سوم، واحد 43

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!

برای مشاوره رایگان ، شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

smiling-handsome-man-against-blue

مشاوره دستگاه لیزر از شرکت تجهیز گستر

مشاوره قبل از خرید

مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما خواهد بود