استعلام قیمت دستگاه لیزر موهای زائد بدن 2024

برای استعلام و خرید دستگاه لیزر موهای زائد مطبی و سالنی 2024 به شماره زیر تماس گرفته. تجهیز گستر لیزر

بنر قیمت به روز دستگاه رفع موهای زائد

چرا شرکت تجهیز گستر برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد(نقد و اقساط)

تحویل سریع

تحویل سریع دستگاه

تحویل سریع دستگاه لیزر از اولویت های اصلی شرکت تجهیز گستر می باشد.

کیفیت بسیار بالا

کیفیت بسیار بالا

کیفیت بالای تجهیزات همواره اولین اولویت ما در تجهیز گستر می باشد.
گارانتی 40 ماهه

گارانتی 24 ماهه

طی قرارداد رسمی گارانتی 24 ماهه به خریداران محصولات ما تعهد می گردد.
قیمت مناسب

قیمت مناسب

همواره تلاش ما ارائه بهترین قیمت در کنار بهترین کیفیت بوده است.

لیست دستگاه های لیزر موهای زائد موجود 2024

دستگاه اشنایدر 2024

لیزر چهار طول موج 1200 وات با تکنولوژی آلمان

دستگاه لیزر تیتانیوم 2024

لیزر چهار طول موج 1200 وات گرید A

دستگاه لیزر آلما هارمونی

لیزر چهار طول موج 1200 وات

لیزر چهار طول موج 1200 وات

همین الان مشاوره بگیرید

با مشاوره کارشناسان ما در خرید تجهیزات لیزر و زیبایی بهترین انتخاب را داشته باشید.

شرایط خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن باید شرایط برخورداری از خدمات پس از فروش آن را نیز بررسی کنید. اگر این شرایط با دقت بررسی شوند؛ می توانید یک دستگاه مناسب برای سالن خود بخرید. به عنوان مثال شرایط خرید اقساطی این محصول یکی از مواردی است که باید به خوبی بررسی شود. قوانین و شرایط گارانتی دستگاه را نیز در نظر بگیرید. برخی از دستگاه ها تا چند سال گارانتی دارند اما شرایط استفاده از این گارانتی ها بسیار سخت و ناممکن می باشد.

همچنین بررسی کنید که پس از خرید دستگاه، فروشگاه مربوطه چه خدمات رایگانی مثل شرکت ما (تجهیز گستر) به شما ارائه می دهد. شرایطی که برای برخورداری از این خدمات باید داشته باشید را نیز بررسی کنید. برای مثال برخی از فروشگاه ها ارسال رایگان دارند و برای ارسال دستگاه لیزر شما هزینه ای دریافت نمی کنند. نصب رایگان نیز یکی از خدمات بی نظیری است که برخی از فروشنده ها ارائه می دهند. حتی برخی از فروشنده ها به صورت رایگان نیز آموزش هایی برای استفاده از دستگاه در اختیار شما می گذارند.

شرایط خرید دستگاه لیزر مو در سال 2024
هندل و دستگاه لیزر مو

اطمینان از دستگاه لیزر مو در سال 2024

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن باید عوامل و موارد زیادی را در نظر بگیرید تا در نهایت بتوانید یک دستگاه مناسب و با کیفیت برای خود تهیه کنید. در مرحله اول تعیین کنید که برای چه کاری نیاز به دستگاه لیزر دارید. به عنوان مثال اگر برای استفاده شخصی خود به دستگاه لیزر نیاز دارید باید سراغ دستگاه های لیزر خانگی بروید. خوشبختانه دستگاه های لیزر موجود در بازار مدل های مختلفی دارند؛ بنابراین به راحتی می توانید بر اساس سلایق و نیازهای خود یک دستگاه با کیفیت تهیه کنید.برای اطلاع از نمایندگی فروش دستگاه لیزر در شیراز به لینک درج شده وارد شوید.

در بخش زیر نیز مهم ترین نکات خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن را فهرست کردیم تا با تمامی این موارد به صورت یکجا آشنا شوید. توجه به این نکات هنگام خرید دستگاه ضروری بوده و بدون توجه به آنها نمی توان یک دستگاه مناسب تهیه کرد. نکاتی که هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن باید به آنها توجه کنید؛ عبارتند از:

 • مدل دستگاه
 • برند دستگاه
 • قیمت دستگاه
 • سال تولید دستگاه
 • گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه
 • اصالت لیزر بار
 • میزان توان لیزر بار دستگاه
 • طول موج های کاری دستگاه لیزر
 • نوع پوست خود یا مشتریان
 • توان خروجی دستگاه لیزر
 • توان داخلی دستگاه لیزر
 • کاربر پسند بودن دستگاه (user friendly)
 • سنسور های هوشمند موجود در دستگاه لیزر
 • هندپیس های موجود در دستگاه لیزر
 • مدل سیستم عیب یابی هوشمند موجود در دستگاه لیزر
 • میزان قدرت خنک کننده داخلی دستگاه لیزر
 • میزان قدرت خنک کننده پوست دستگاه (skin cooling)
 • قادر بودن دستگاه برای لیزر کردن بدن بدون استفاده از ژل
قیمت دستگاه لیزر مو 2024

اطلاع از قیمت دستگاه لیزر مو در سال 2024

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد بدن در ایران بسیار متغیر می باشد و نمی توان به طور دقیق آن را اعلام کرد. اما به طور کلی گران ترین دستگاه های لیزر چیزی نزدیک به ۲ میلیارد تومان قیمت دارند. به عنوان مثال قیمت دستگاه لیزر موی زائد الکس فایرلایت Alex laser FIRELIGHT حدودا یک میلیارد و نهصد ميليون تومان است. دستگاه لیزر جنتل لیز پرو (WesternLaser) نیز نزدیک به یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت دارد. برای اطلاع از انواع دستگاه لیزر بازار به شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر درباره قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی یا سالنی بهتر است با یک فروشنده خوب و کاربلد در ارتباط باشید تا اطلاعات بهتری کسب کنید. برای این کار نیز می توانید سراغ فروشگاه های اینترنتی بروید و با آنها در ارتباط باشید. البته ما هم سعی کردیم که در این مقاله درباره قیمت دستگاه لیزر موهای زائد سالنی یا مطبی اطلاعات جامع و مفیدی در اختیار شما بگذاریم.

هزینه دستگاه لیزر موهای زائد بدن که برای هر دستگاه میتوان پرداخت کرد

در بخش زیر نیز جدولی تهیه کردیم تا با قیمت دستگاه لیزر موهای زائد بدن به خوبی آشنا شوید. توجه داشته باشید که به سبب تغییر لحظه ای قیمت ارز، این قیمت ها تقریبی می باشند و ممکن است روزانه تغییر کنند. همچنین قیمت های زیر قیمت های ارائه شده توسط اغلب فروشگاه های اینترنتی می باشند.

دستگاه لیزر مو 2024 همراه با امنیت هندیپس
دستگاه لیزر موهای زائد با کیفیت و با دوام

قیمت دستگاه لیزر بدن حرفه ای در خارج از کشور

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد بدن باید شرایط برخورداری از خدمات پس از فروش آن را نیز بررسی کنید. اگر این شرایط با دقت بررسی شوند؛ می توانید یک دستگاه مناسب برای سالن خود بخرید. به عنوان مثال شرایط خرید اقساطی این محصول یکی از مواردی است که باید به خوبی بررسی شود. قوانین و شرایط گارانتی دستگاه را نیز در نظر بگیرید. برخی از دستگاه ها تا چند سال گارانتی دارند اما شرایط استفاده از این گارانتی ها بسیار سخت و ناممکن می باشد.

همچنین بررسی کنید که پس از خرید دستگاه، فروشگاه مربوطه چه خدمات رایگانی به شما ارائه می دهد. شرایطی که برای برخورداری از این خدمات باید داشته باشید را نیز بررسی کنید. برای مثال برخی از فروشگاه ها ارسال رایگان دارند و برای ارسال دستگاه لیزر شما هزینه ای دریافت نمی کنند. نصب رایگان نیز یکی از خدمات بی نظیری است که برخی از فروشنده ها ارائه می دهند. حتی برخی از فروشنده ها به صورت رایگان نیز آموزش هایی برای استفاده از دستگاه در اختیار شما می گذارند.

خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی

امکان خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی، امتیاز فوق العاده ای است که تنها برخی از برند ها یا فروشگاه های معتبر برای مشتریان خود در نظر می گیرند. در واقع همانطور که دریافتید گاهی قیمت دستگاه لیزر به قدری بالاست که کمتر کسی می تواند چنین هزینه ای را به صورت یکجا پرداخت کند. به این ترتیب حتما هنگام خرید سراغ فروشگاه ها یا برندهایی بروید که امکان خرید قسطی را برای شما فراهم می کنند.

برای خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی می توانید در ابتدا مبلغ کمی از هزینه کالا را به عنوان وجه ضمانت پرداخت کنید. ارائه چک به عنوان ضمانت نیز یکی دیگر از راه های خرید دستگاه لیزر به صورت قسطی می باشد. البته برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره نحوه خرید دستگاه لیزر مو به صورت قسطی باید با برند یا فروشگاه مربوطه در ارتباط باشید.

رشد کلینیک خود با دستگاه لیزر موهای زائد و کاربر پسند

مراکز فروش دستگاه لیزر موهای زائد بدن

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد سراغ مراکز شناخته شده بروید. مراکز حرفه ای و شناخته شده به سبب تسلطی که روی محصولات خود دارند؛ می توانند بهترین مشاوره ها را به شما ارائه دهند. همچنین قیمت های بسیار مقرون به صرفه و معقولی برای محصولات خود در نظر می گیرند. شرکت تجهیز گستر با سابقه بیش از 10 سال در زمینه فروش دستگاه لیزر موهای زائد به صورت قسطی  و نقد در کنار شما عزیزان خواهد بود که فروشگاه های شناخته شده برای مشتریان خود در نظر می گیرند. محصولات شرکت دارای گارانتی معتبر،و پشتیبانی آنلاین می باشد.

رضایت مشتریان از خرید دستگاه لیزر مو

در اینجا ویدئویی از رضایت مشتری از دستگاه لیزر مو را باهم ببینیم.به صورت اسلایدری

سوالات متداول

پیشنهاد شرکت تجهیز گستر برای خرید بهترین دستگاه لیزر با مناسب ترین قیمت؟

دستگاه لیزر اشنایدر پلاس بخاطر کیفیت بالا و قیمت مناسب

اشنایدر پلاس
تیتانیوم پلاس
الما هارمونی

نقد با تخفیف و یا اقساط با دوره پرداخت ۱۸ ماهه

– ارائه به روز ترین دستگاه های لیزر بدن
– ادعای ارائه بهترین خدمات پس از فروش در ایران
– تسهیل شرایط خرید دستگاه لیزر موهای زائد برای مشتریان با اقساط بلند مدت
– ارائه وارانتی عودت دستگاه لیزر یا تضمین کیفیت محصول
– تنها شرکت ارائه گارانتی طولانی مدت ۴۰ ماهه در ایران
– ارتقای دستگاه های لیزر منسوخ شده

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!

برای مشاوره رایگان خرید دستگاه لیزر، شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.