هندپیس دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر پلاس

استقبال از دستگاه لیزر مو در سال های اخیر بسیار بالا بوده است چرا که مردم به این نتیجه رسیده اند که حدف دائمی موهای زائد از سایر روش های موقتی بهتر است. از این رو دستگاه لیزر در از بین بردن موهای زائد نقش اساسی را ایفا میکنند و کیفیت دستگاه به مراتب بر روی نتیجه کار تاثیر مسقیم می گذارد. اگر چه در سایر مقالات سایت به تفصیل در مورد مشاوره خرید دستگاه لیزر موهای زائد شرح داده شده است.

در ویدیوی زیر تفاوت هندپیس های لیزر مو های زائد اشنایدر 2020 و 2021 یا اشنایدر پلاس مورد بررسی قرار می گیرد.

همانطور که در این ویدیو ذکر شد دستگاه لیزر موهای زائد اشنایدر دارای دو اسپات سایر (spot size) یکی بزرگ و دیگری کوچک می باشد.

سایز اسپات سایز بزرگ در اشنایدر 2020 به اندازه 1.53 سانتی متر و سایز اسپات سایز کوچک 11 سانتی متر است که برای مناطق حساس مثل بین ابرو ها و یا خط ریش آقایان آستفاده می شود. این spot size به صورت مگنت به هندپیس متصل می شود.

اما در لیزر اشنایدر پلاس تعداد سه عدد هندپیس بکار گرفته می شود. سایز اسپات سایز بزرگ 1.53 سانتی متر و اسپات سایز کوچک تر دارای ابعاد 1.51.5 است و علاوه بر این دو یک اسپات سایز خیلی کوچک برای لیزر موهای زائد گوش و بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

اما در دستگاه لیزر اشنایدر پلاس مدل 2021 هندپیس کمی کوچک تر طراحی شده و همین عامل باعث سبک تر شدن هندپیس و راحتی اپراتور حین کار با دستگاه می شود.

حتما بخوانید:  قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس 2023

دومین تفاوت هندپیس دستگاه اشنایدر پلاس یا همان اشنایدر 2021 با اشنایدر معمولی یا اشنایدر 2020 این است که پشت هندپیس اشنایدر پلاس یک مانیتور کوچک طراحی شده که به اپراتور کمک می کند بدون استفاده از مانیتور اصلی دستگاه، تنظیمات را انجام دهد.

لازم به ذکر است که اسپات سایز کوچک مدل اشنایدر پلاس از کاربردی ترین spot size های موجود در کشور است که این نمونه اسپات سایز فقط در انحصار شرکت تجهیز گستر لیزر می باشد.

برای خرید این دستگاه های لیزر و زیبایی با نمایندگی اشنایدر در ایران، شرکت تجهیز گستر لیزر به شماره پشتیبانی 09170091842 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه