بهترین دستگاه لاغری موضعی

در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین دستگاه لاغری موضعی آشنا کنیم. همان‌طور که از عکس‌های به‌جامانده از گذشتگان پیداست، در آن دوران افراد چاق به‌خصوص اشخاص درشت‌اندام بیشتر موردپسند بودند. امروزه باتوجه‌به تغییر دیدگاه بشر درباره زیبایی‌شناسی، این نظر تغییر پیدا کرده و بیشتر افراد به‌دنبال‌داشتن بدن‌های لاغر و عضلانی هستند. از طرفی پزشکان با اثبات این موضوع که چاقی باعث به‌وجودآمدن بیماری‌های زیادی در بدن شده و عواقب زیادی به دنبال دارد، تمایل افراد را به سمت لاغری زیاد کرده‌اند.

باتوجه‌به تنوع بالا در رژیم‌های لاغری، قرص‌های لاغری و دستگاه‌های لاغری موضعی، انتخاب روش مناسب دشوار است. ما در این مقاله قصد داریم یکی از راحت‌ترین و علمی‌ترین روش‌ها برای لاغری که استفاده از دستگاه لاغری است را معرفی کنیم و در ادامه به توضیح درباره بهترین دستگاه لاغری موضعی بپردازیم.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

بهترین دستگاه لاغری موضعی یک موضوعی است که بستگی به نیازها و اهداف هر فرد دارد. اما بر اساس نظرات کارشناسان و تجربیات مشتریان، می‌توان چند دستگاه را به عنوان گزینه‌های مناسب برای لاغری موضعی شکم و پهلو معرفی کرد. این دستگاه‌ها عبارتند از:

 • کرایولیپولیز: این دستگاه با استفاده از سرمای منفی، سلول‌های چربی را خرد کرده و از بین می‌برد، بدون آنکه آسیبی به بافت‌های اطراف وارد کند. این روش پزشکی غیر تهاجمی، مطمئن و موثر است و نتایج ماندگاری دارد. این دستگاه قابلیت تنظیم دما، مکش و زمان را بر اساس نیاز و ویژگی‌های بیمار دارد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و وزارت بهداشت ایران است.
 • کویتیشن: این دستگاه با استفاده از امواج صوتی فوق بالا فرکانس، چربی‌های زیر پوستی را از هم جدا کرده و از طریق خون و لنف به بیرون دفع می‌کند. این روش غیر تهاجمی، بدون درد و بدون عوارض است و نتایج قابل مشاهده‌ای را ارائه می‌دهد. این دستگاه قابلیت تنظیم فرکانس و شدت امواج را بر اساس نیاز و ویژگی‌های بیمار دارد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و وزارت بهداشت ایران است.
 • آراف: این دستگاه با استفاده از امواج رادیو فرکانس، گرمایی را در بافت‌های زیر پوستی ایجاد می‌کند که باعث انقباض کلاژن و الاستین می‌شود و در نتیجه پوست را جمع و جوان می‌کند. این روش غیر تهاجمی، بدون درد و بدون عوارض است و نتایج ماندگاری دارد. این دستگاه قابلیت تنظیم فرکانس و شدت امواج را بر اساس نیاز و ویژگی‌های بیمار دارد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و وزارت بهداشت ایران است.

 

بهترین دستگاه لاغری موضعی برای شکم و پهلو یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند، سه دستگاه که بیشترین محبوبیت را در این زمینه دارند عبارتند از:

 • دستگاه کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ: این دستگاه با استفاده از سرما و مکش، سلول‌های چربی را فریز کرده و از بین می‌برد. این روش بدون جراحی، بدون خونریزی و بدون نقاهت است و توسط سازمان غذا و داروی آمریکا و وزارت بهداشت ایران تأیید شده است.
 • دستگاه کویتیشن: این دستگاه با استفاده از امواج فراصوت، سلول‌های چربی را از هم جدا کرده و از طریق لنف و خون دفع می‌کند. این روش بدون درد، بدون زخم و بدون عوارض جانبی است و توسط اتحادیه اروپا و وزارت بهداشت ایران تأیید شده است.
 • دستگاه آراف: این دستگاه با استفاده از امواج رادیوفرکانس، چربی‌ها را گرم کرده و از بین می‌برد. این روش همچنین باعث تحریک کلاژن و الاستین پوست می‌شود و باعث جوانسازی و شدت پوست می‌شود. این روش بدون جراحی، بدون تزریق و بدون نقاهت است و توسط سازمان غذا و داروی آمریکا و وزارت بهداشت ایران تأیید شده است
حتما بخوانید:  دستگاه لیزر موهای زائد الکس یا الکساندرایت

این سه دستگاه لاغری موضعی برای شکم و پهلو و همچنین سایر نواحی بدن مانند ران، بازو، باسن و گردن قابل استفاده هستند. البته باید توجه داشت که این دستگاه‌ها جایگزینی برای رژیم غذایی سالم و ورزش منظم نیستند و برای داشتن نتایج بهتر و پایدار، باید از این عوامل نیز پیروی کرد.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

نحوه عملکرد دستگاه لاغری موضعی

دستگاه لاغری با استفاده از روش الکتروتراپی به لاغر کردن موضع مورد نظر می‌پردازد. این دستگاه با تحریک عضلات و سلول‌های بدن، باعث ترشح هورمون‌های خاص می‌شود که علاوه بر عدم ایجاد سلولیت‌های پوستی به چربی‌سوزی و افزایش توان عضلات کمک می‌کند. به طور خلاصه و ساده می‌توان گفت این دستگاه با انقباض عضلات بدن، آن‌ها را مجبور به تغذیه از چربی اطراف خود می‌کند و با این روش چربی‌ها را از بین می‌برد. این روش در آسیا، آفریقای جنوبی، اروپا و ایالت متحده آمریکا بسیار پرطرفدار است.

دستگاه کرایولیپولیز چیست؟

دستگاه کرایو لیپولیز یک روش نوین امروزی و غیر تهاجمی برای کاهش چربی های اضافه بدن است، این دستگاه با استفاده از سرمای منفی، سلول های چربی را خرد کرده و از بین می برد، بدون آنکه آسیبی به بافت های اطراف وارد کند، این روش می تواند جایگزینی ایمن و موثر برای جراحی های لاغری مانند لیپوساکشن باشد، این دستگاه قابلیت تنظیم دما، مکش و زمان را بر اساس نیاز و ویژگی های بیمار دارد و نتایج ماندگاری را ارائه می دهد.

دستگاه کرایولیپولیز

از بهترین دستگاه لاغری موضعی می‌توان دستگاه کرایولیپولیز را نام برد. راکس اندرسون که از او به‌عنوان پدر علم لیزر یاد می‌شود، عضو برجسته دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد آمریکا است. وی پس از تحقیقات فراوان متوجه شد که بافت چربی و سلول سازنده آن یعنی آدیوپوسیت‌ها به‌شدت در برابر سرما واکنش نشان می‌دهند.

حتما بخوانید:  بهترین روش برای حذف دائمی موهای زائد

راکس اندرسون با به‌کارگیری این تجربه، موفق به ساخت دستگاهی شد که برای لاغری هر ناحیه از بدن کارآمد است. این دستگاه با متبلور کردن بافت چربی، باعث ازبین‌رفتن آن می‌شود. این عمل در دو مرحله انجام می‌شود:

 • قسمتی از چربی در همان جلسه تحت تاثیر قرار گرفته و توسط سیستم لنفاوی تخلیه می‌شود.
 • مقدار کم دیگری از چربی به علت قرارگرفتن در معرض سرمای ناشی از این دستگاه، به‌مرورزمان به طور طبیعی از بین می‌رود.

با تکرار این مراحل به تعداد لازم، همه چربی ناحیه موردنظر از بین می‌رود. استفاده از این دستگاه برای افرادی که چاق هستند مناسب نیست. استفاده از آن برای افرادی که قصد دارند چربی موضعی خود را از بین ببرند توصیه می‌شود. چربی موجود در شکم، داخل ران، بازو، باسن و نواحی اطراف آن، پهلو، خط سوتین و پشت کمر به‌راحتی توسط این دستگاه از بین می‌رود.

اطلاعات در مورد دستگاه لاغری کول اسکالپتینگ

مزایای استفاده از دستگاه کرایولیپولیز

هر روش لاغری دارای تعداد خاصیت و ضرر برای بدن است اما در این روش به علت استفاده از بهترین دستگاه لاغری موضعی از فواید زیادی برخورداری خواهید شد که در ادامه با همه آن‌ها آشنا خواهید شد.

 • عدم استفاده از سوزن
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • محرز بودن نتیجه پس از جلسه اول (رفع 10% تا 30% از چربی موردنظر)
 • عدم بازگشت چربی از بین رفته باگذشت زمان
 • دارای تایید وزارت جهانی بهداشت در رفع چربی
 • قابلیت انجام موازی با سایر درمان‌ها
 • بدون دوران نقاهت پس از درمان
 • رفع چربی بدون عوارض

نحوه استفاده از دستگاه کرایولیپولیز

شخص پس از مراجعه به پزشک و ارزیابی نوع چربی، همه آزمایشات و عکس‌برداری موردنیاز را انجام داده و به پزشک متخصص تحویل می‌دهید. تنظیمات دستگاه و کارهای موردنیاز توسط پزشک انجام می‌شود و شما تنها بر روی صندلی موردنظر می‌نشینید.

سپس حدود 5 دقیقه به ناحیه موردنظر حرارت داده می‌شود و 55 دقیقه بعدی در معرض سرما قرار می‌گیرد. سرمای شدید فقط چند لحظه ابتدایی توسط شما احساس می‌شود و باقی زمان درمان احساس آرامش خواهید داشت. در پایان این زمان، ناحیه موردنظر ماساژ داده می‌شود تا اثربخشی دستگاه بیشتر باشد. لازم به ذکر است که همراه با این درمان، تعدادی توصیه و پرهیز غذایی توسط دکتر معالج به شما داده خواهد شد که باید برای اثربخشی بیشتر آن‌ها را رعایت کنید.

بهترین دستگاه لاغری

دستگاه ار اف کویتیشن

بهترین راه برای لاغری کل اندام‌های بدن استفاده از رژیم‌های مناسب و علمی است. اما زمانی که شما قصد لاغر کردن بخش خاصی از بدن خود را دارید باید از روش‌های موثر دیگری استفاده کنید. لاغر شدن هر بخش بدن به معنی ازبین‌بردن چربی موجود در آن قسمت است. دستگاهی که با استفاده از فناوری امواج رادیویی به رفع چربی‌های اضافه شما کمک کند، می‌تواند بهترین دستگاه لاغری موضعی در تی جی مد باشد.

حتما بخوانید:  لیزر مو چه سنی مناسب و چه سنی مناسب نیست؟

برخی افراد با تفکر اینکه نتایج حاصل از این لاغری‌ها تنها در کوتاه‌مدت نمایان است، از استفاده آن‌ها خودداری می‌کنند. باید ذکر کرد که تاکنون هیچ موردی از بازگشت چربی اضافه در ناحیه اصلاح شده توسط دستگاه لاغری ار اف کویتیشن گزارش نشده است؛ بنابراین شما می‌توانید با آسودگی خاطر به این دستگاه برای لاغری موضعی خود اطمینان کنید.

نحوه عملکرد دستگاه ار اف کویتیشن

همان گونه که از نام این دستگاه پیداست، اساس کار آن بر پایه ساطع کردن امواج رادیویی بنا نهاده شده است. هنگامی که RF (Radio Frequency) به ناحیه مورد نظر تابیده می‌شود سبب افزایش دمای سلول‌های موجود در آن ناحیه خواهد شد. در اثر گرمای ایجاد شده، سلول‌های موجود در آن ناحیه اسیدهای چرب خود را آزاد کرده و به سیستم لنفاوی بدن انتقال می‌دهند. خروج اسیدهای چرب از سلول‌های بدن باعث ازبین‌رفتن حجم اضافی در آن قسمت می‌شود.

این نوع دستگاه دارای سه نوع تک‌قطبی، دوقطبی و سه قطبی است. مدل سه قطبی این دستگاه علاوه بر محافظت از لایه سطحی پوست، به لایه‌های عمقی آن نفوذ کرده و باعث استحکام در لایه‌های پوست می‌شود؛ به همین دلیل استفاده از آن برای فرم دهی و سفت کردن صورت بسیار رایج است.

با خرید دستگاه لیزر موهای زائد از بروزترین فناوری های لیزر در تجهیز گستر لیزر که یکی از شرکت های پرطرفدار و معتمد در حوزه زیبایی می باشد زیبایی را به خود و پوستتان به ارمغان بیاورید.

دستگاه ار اف کویتیشن مناسب برای لاغری موضعی

عوارض لاغری غیرتخصصی

همیشه در اثر لاغر شدن اعضای بدن مانند بازو، شکم و… خطوط باریک و سفیدی به نام سلولیت برجای می‌مانند که باعث زشت شدن ظاهر افراد می‌شوند. اگر با استفاده از دستگاه‌های لاغری و به‌صورت کاملاً تخصصی به این امر دست یابید، چنین عوارضی نخواهید داشت.

نتیجه‌گیری

برای لاغری موضعی بهتر است از بهترین دستگاه لاغری موضعی در بازار استفاده کنید. در این مقاله دو نوع از بهترین دستگاه‌های لاغری موضعی که براساس ایجاد سرما (یکی از بهترین دستگاه های کرایولیپولیز مدل کول اسکالپتینگ می باشد) یا ساطع کردن امواج رادیویی عمل می‌کنند را به شما معرفی کردیم که با اطلاع از آن، می‌توانید بهترین راه رفع چربی اضافه خود را انتخاب کنید.

2 دیدگاه برای “بهترین دستگاه لاغری موضعی”

 1. نقاط قوت
  • مقاله خوبی بود و پر از مطالب مفید
  نقاط ضعف
  • نقطه صعف ندارد

  یعنی شما برای خدمات لاغری فقط این دو دستگاه رو کافی میدونید؟
  چطور میشه همزمان با این دوتا دستگاه کار کرد؟

  • سلام محدثه جان اول تشکر می کنم از سوال خوبتون
   ببینید برای خدمات لاغری و در کل همه خدمات زیبایی مرتب دستگاه های جدید و به روز ارائه میشن پس نمیشه گفت ما فقط همین دو دستگاه رو پیشنهاد میدیم الان که این مقاله رو نوشتیم ما دستگاه کرایولیپولیز و دستگاه ار اف کویتیشن رو پیشنهاد میدیم بسیاری از کلینیک هایی که ما این دستگاه ها رو بهشون پیشنهاد دادیم الان دارن بسیار عالی نتیجه میگیرن و خیلی راضی هستن ولی ممکنه بعد ها پیشنهاد بهتری براشون داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!

برای مشاوره رایگان ، شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

smiling-handsome-man-against-blue

مشاوره دستگاه لیزر از شرکت تجهیز گستر

مشاوره قبل از خرید

مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما خواهد بود